Hotele

Inwestycje w realizacji

LAKE HILL III Resort & SPA. Karpacz

W III etapie inwestycji funkcjonującego od marca 2019 roku Hotelu Lake Hill Resort Spa, oferujemy Państwu 20 willi jednorodzinnych oraz apartamenty w 8 budynkach w w unikalnym górskim stylu położone w samym centrum Karkonoszy w odległości 4 km od Karpacza.

więcej

| |

Hotel***** Sanssouci. Karpacz

Hotel Sanssouci będzie pełnym klasy i szyku, luksusowym hotelem łączącym wyjątkową architekturę oraz najwyższy, 5*gwiazdkowy standard wyposażenia, z jednoczesnym uszanowaniem aby zapewnić naszym Gościom niezapomniany komfort pobytu.

więcej

Hotel***** Radisson Blu Resort Mazury Ostróda

238 pokoi o metrażach od 20 m2 do ponad 60 m2 w standardzie 5*, centrum konferencyjne na 1000 osób, nowoczesne i przestronne SPA o powierzchni 400 m2. Obiekt będzie dysponował własnym parkiem wodnym z basenami: odkrytym i trzema krytymi, sauną i siłownią. Zakończenie inwestycji w 2022 r.

więcej

Radisson Blu Hotel & Residences Zakopane


Radisson Blu Hotel &Residences to jedyny apartamentowy hotel w Zakopanem zarządzany przez międzynarodowego operatora.
Jest w pełni ukończony i prężnie funkcjonuje od 2019. Posiada bogatą ofertę strefy wellness & SPA: baseny, sauny, 9 gabinetów masażu, kosmetyki i terapii manualnych, private SPA z jaskinią solną, sauną, jacuzzi i Rasoul, fitness gym, squash.

więcej

| |

Mövenpick Hotel***** Imperial Zakopane

Inwestycja obejmuje zakup, przebudowę i modernizację istniejącego budynku hotelowego, dobudowanie nowego skrzydła hotelu oraz budowę drugiego budynku z 6 apartamentami, które będą połączone z budynkiem głównym podziemnym łącznikiem. Pokoje hotelowe oraz miejsca parkingowe w garażu podziemnym zostaną sprzedane w systemie CONDO. Łącznie, oba budynki, będą oferowały 130 pokoi oraz 6 dużych apartamentów. Zakładany okres realizacji inwestycji wyniesie 18 miesięcy.

więcej

Karkonosze Springs. Staniszów k. Karpacza i Szklarskiej Poręby

Karkonosze Springs to najnowszy projekt zespołu hotelowego znajdującego się w sąsiedztwie Karpacza i Szklarskiej Poręby — w Staniszowie. Proste, niewielkie i minimalistyczne bryły, przy zastosowaniu tradycyjnej formy wyrazu i naturalnych materiałów doskonale wpisują się w filozofię slow life i pomimo wielkości założenia pozostawiają wrażenie lekkości i delikatności całego układu urbanistycznego, jak i wyrazu zaprojektowanej architektury.

więcej

Inwestycje zrealizowane

| |

Hotel**** Lake Hill Resort & Spa, Lake Hill Apartments

Nowoczesny czterogwiazdkowy hotel łączący wyjątkową architekturę oraz stylowe wnętrza. Najwyższy standard wyposażenia zapewnia Gościom komfort pobytu. Idealny na dłuższy wypoczynek i weekendowe wyjazdy do SPA i w góry.

więcej

Hotel**** Metropolo by Golden Tulip, Kraków

Projekt obejmował modernizację Hotelu Centrum Kongresowe GROMADA w Krakowie i uruchomienie go w ramach kontraktu menedżerskiego z Louvre Hotels Group...

więcej

|

Hotel Cieplice MEDI & SPA

Hotel Cieplice MEDI & SPA położony jest w sercu najstarszego w Polsce Uzdrowiska Cieplice na Dolnym Śląsku, słynącego z bogactwa źródeł wód termalnych.  Hotel Cieplice MEDI & SPA to nowe miejsce na mapie usług rehabilitacyjnych i SPA Uzdrowiska Cieplice.  Obiekt został całkowicie zmodernizowany i rozbudowany w 2013 roku oddając do użytku 248 miejsc noclegowych oraz nowoczesną strefę MEDI & SPA oraz Wellness.  Oferta hotelu zawiera wysoki poziom usług hotelowo-gastronomicznych w atrakcyjnych cenach. 

więcej

Chata Karczowiska

Chata Karczowiska to wyjątkowe miejsce na mapie regionu okolic Lubina i Legnicy. Hotel – restauracja wyróżniania się spośród innych okolicznych obiektów niepowtarzalną atmosferą, którą zawdzięcza unikalnemu wystrojowi wnętrz, letniemu ogrodowi, profesjonalnej i przyjaznej obsłudze. Największym jednak atutem „Chaty Karczowiska” są duże możliwości lokalowe. To 150 miejsc noclegowych, zespół sal wielofunkcyjnych, w których zorganizować można konferencje, szkolenia, imprezy firmowe, bankiety oraz wszelkiego typu przyjęcia okolicznościowe. Restauracja „Chata Karczowiska” słynie z tradycyjnej staropolskiej kuchni opartej wyłącznie na bazie naturalnych składników.

więcej

Nasza strona korzysta z plików cookies. Szczegóły w dokumencie Polityki prywatności i stosowania plików cookies.